Meist

Siit leiate enda vannituppa looduslikku käsitöökosmeetikat. Minu eesmärgiks on pakkuda Teile vanni ja saunamõnusid rikastavaid tooteid, kasutades nende loomisel looduslikke komponente. Kõikide toodete südameks on eeterlikud õlid, mis on olnud inimkonna meditsiinis olulise kohal sajandeid. Käsitöö muudab unikaalseks iga meie seebi või vannisoola, ning seetõttu on see alati ajatu ja luksuslik Sinu öökapil või vannitoas.

Armastusega loodusest

Signe

Ettevõttest:

Signe Seebid OÜ on Eesti kapitalil põhinev looduskosmeetika tootja. Ettevõte kasutab kosmeetika tootmiseks kvaliteetseid tooraineid ja võimalusel kodumaised taimi. Lõhna annavad looduslikud eeterlikud õlid ja taimed. Värv tuleb kas naturaalsetest taimedest, oksiididest, mudast, savist, kakaost või muust looduses leiduvast. Tootevalikusse kuuluvad; seebid, vannipiimad, vannisoolad, vannimuffinid, vannikreemid, kehakoorijad, kehavõid, kehaniisutajad, eeterlikud õlid ja kehaõlid.

Ettevõtte hoolib keskkonnast ja keskkonnamõju vähendamiseks pakendatakse valmistatav looduskosmeetika võimaluse korral taaskasutatavast materjalist pakendisse. Pakendamisel kasutatakse klaasi ja taaskasutatavat pappi/paberit.  Ettevõte on liitunud pakendi taaskasutusorganisatsiooniga.

Kontakt:

Telefon: +372 5553 1334
e-post: info@signeseebid.ee
Registrikood: 12023667
Käibemaksukohuslane: EE 101 412733
Aadress: Kvartsi tee 50, Aespa küla, Kohila vald, Raplamaa 79705
www.facebook.com/signe.seebid 

www.instagram.com/signe.seebid/

    Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.