Eeterlik õli Loorber

Üllas ja võimas loorberiõli puhastab nahka ja meelt!

Eeterlik õli Loorber

Peamine essents:

Loorber

Suurus :

10ml

Hind:

19.95EUR 13.96 EUR (L/550€)

13.96
Vegan 100% Natural ingredients Eco Friendly Packaging No animal testing

Eeterlik õli loorber valmib loorberi lehtedest. Loorber kasvab laialdaselt euroopas. Loorber omab taimena pikka ajalugu maailma kultuurides. Vana-Kreeka ja Rooma kultuuris olid loorberilehed võidu ja austuse sümboliks ning neid kasutati iidsete olümpiavõitjate ja Rooma valitsejate peade kaunistamiseks. Hariliku loorberipuu ladinakeelne nimi on Laurus nobilis, milles “nobilis” tähendab “üllas“. Kulinaarias kasutatakse loorberilehti suppide ja hautiste maitsestamiseks.

Loorberiõli sisaldab suures koguses eukalüptooli, millel on tugevad paikselt puhastavad omadused. Lisades loorbeliõli oma näopuhastusrutiini, lisades näopuhastusvedelikku või niisketele patjadele mõne tilga loorberiõli. Loorberiõli saab kasutada ka toalõhnastajana, saunaõlina või voodipesu värskenduseks.

Lõhn

Värske, magus ja vürtsikas, kampri sarnane aroom

Rahvameditsiinilised omadused

Rahvameditsiin kasutab loorberit liigeste, reuma, podagra, halvatuse ja diabeedi raviks. Värsked lehed aitavad leevendada vapsiku ja mesilase pistet. Oma desinfitseerivate omaduste poolest kasutatakse loorberit ka igemeprobleemide ja kurguvalu vastu.

Läbi aegade on loorberit kasutatud seedimist soodustava vahendina.

Loorberi aroom peletab putukaid ja sobib nahale putukahammustuste leevenduseks.

Nahahooldus: Tugevalt desinitseeriv ja puhastav toime. Lähemalt siit

Aroomiteraapiline mõju

Rahustav

Kasutamine

Mõnus õli vanni ning sauna. Eeterlik õli sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise kohta lugeda siit.

Koostis

Ingredients INCI: Laurus nobilis

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: