Sensuaalne Massaažiõli Armastajad

Muuda pikad õhtud sensuaalseks ja nauditavaks!

Sensuaalne Massaažiõli Armastajad

Peamine essents:

Vanilje

Hind:

13.4EUR 9.38 EUR (12.90/107.50€)

Hinnang:

(3)

9.38
Vegan Palm Oil Free 100% Natural ingredients Eco Friendly Packaging No animal testing Organic Ingredients

Sensuaalne Massaažiõli Armastajad muudab pikad õhtud sensuaalseks ja nauditavaks! Unustage enda ümber kõik muu ja pühenduge täielikult teineteisele. Laske magusal vanilje aroomil viia ennast naudingute radadele.

Looduslikest kvaliteetõlidest Sensuaalne Massaažiõli Armastajad muudab naha pehmeks ja siidiseks ning massaaži sensuaalseks. Sobib suurepäraselt eelmänguks.

Massaažiõli armastajad on pakendatud loodussõbralikku pakendisse. Massaažiõli ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid ega säilitusainieid.

Saadaval ka romantilise kinkekomplektina siin

ANNE & STIIL PARIM ÖKOTOODE 2018

Kasutamine

Massaažiõli on toatemperatuuril vedel, jahedamal temperatuuril tahke.  Võta purgist paras kogust massaažiõli ning hõõru kätevahel soojaks geeliks, seejärel kanna nahale.

Säilitada toatemperatuuril. Hoida otsese päikesevalguse eest.

 

Koostis

Ingredients INCI (koostis): Cocos Nucifera Oil (kookosrasv)*, Helianthus Annuus seed oil (päevalilleseemneõli), Vanilla planifolia fruit extract (vanilje ekstrakt), Tocoperol (E-vitamiin). * Organic ingredient (orgaaniline koostisosa) kokku 90% koostisest.

anne&stiil2018

Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Kadi

Väga mõnus toode eelmänguks kasutamiseks. Kordades parem kui tavaline poe libesti ning tunduvalt etem lihtsast kookosõlist.

Säde

Tõsiselt hea massaažiõli! Tagasihoidlik lõhn, libiseb nahal hästi ja jätab naha pehmeks. Nii rahul selle tootega! Soovitan soojalt 🙂

Lia

Meeldiv kerge lõhn ja tekstuur, mis teeb kasutamise väga mõnusaks.