Töötajad

Meie tööpere

Meie inimesed on meie edu võti. Siin lehel tutvustame Signe Seebid tööperet. Tööperet eelkõige just seetõttu, et meie ettevõtte on pereettevõte ja mitmed meie inimesed on ühteaegu pereliikmed ja töökaaslased.

Kuigi inimesed on erinevad, jagame samu väärtusi töö kvaliteedile ja ettevõtte väärtustele.

Signe (ettevõtte omanik ja innovaator)

Signe

Ilma Signe julge pealehakkamiseta poleks ettevõtet Signe Seebid. Signe vastutab ettevõtte üldise käekäigu eest ja tema käe all sünnivad kõik retseptid ning kasvavad lõpuks uueks kosmeetikatooteks. Signe armastab väga oma klientidega suhelda, seetõttu on just suviti teda näha paljudel laatadel või messidel melu nautimas.
Signe teiseks kireks on aidata metsloomi olles Eesti Metsloomaühingu liige ning loomade hoiukodu. Kui aga juhtub aega üle jääma, siis naudib Signe loodust. Signet võid kohata eesti metsas matkamas, kas rattaga või seljakotiga.

Merle

Merle

Merle õlgadel on Signe Seebid igapäevane tootmine. Teda iseloomustab korrektsus ja täpsus. Selle üheks väljenduseks on tabelid. Kui tuleb suurem tellimus, võtab Merle töö pulkadeks lahti ning kõik suur ja keeruline muutub lihtsaks teekonnaks. Kui käsil on uue toote arendus ning Signe ja Merle töötavad koos tootmises, on õhus tunda elektrit, kärsitust ja ootusärevust. Signe tunnetus koos Merle süsteemsusega sünnitavad imelisi tooteid. Vabal ajal meeldib Merlel seigelda Eestis ning tema lemmiktegevuseks on ujumine.

Arina

Arina

Arina on meie meeskonna noor tagasihoidlik pakkimisvõlur. Käsitöö ei ole Signe Seebid ettevõttes mitte ainult kosmeetika valmistamine, vaid ka pakendamine ning pakendi viimistlemine. Iga paela lips peab olema ideaalne ning Signe sõnul on Arina valmistatud lipsukesed just kõige kaunimad, mida tema näinud.
Vabal ajal tema käed puhata ei saa. Arinale meeldib joonistada ja viltida, sest käsitöö on tema elustiil.

Silver

Silver

Silver on ettevõttes Signe abikaasa- ning kolleegina selle algusest. Ta on Signe kõige teravam kriitik, olles samas ustav sõber. Aastaid ettevõtet pangandustöö kõrvalt toetanud, otsustas Silver liituda Signe tiimiga. Signe Seebid ettevõtte nägu on suures osas tema töö, juhtides turundust ning pikemaajalist visiooni. Huvi tehnika vastu tuleb väikses ettevõttes ainult kasuks ning tihti on näha Silverit tohterdamas erinevaid elektroonilisi vidinaid. Vabal ajal tegeleb Silver tervisespordiga, joostes või sõites rattaga mööda koduseid metsaradu.

Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.