Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Tsitrusemets

Tsitrusemetsa värske aroom viib sind vahemereäärsesse sidrunimetsa!

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Tsitrusemets

Peamised essentsid:

Apelsin, Kuusk, Sidrun

Suurus :

150ml

Hind:

25.45 EUR (L/166.6€)

Hinnang:

(2)

25.45

Tsitrusemetsa värske aroom viib sind vahemereäärsesse sidrunimetsa, kus soe päike paitab palet ning aeg jääb korraks seisma.

Sidruni ja Apelsini õli kooslus on soe ja meeleolu tõstev. Kuusk mõjub meeltele stimuleerivalt ning lisab aroomile põhjamaist puidust alatooni.

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Tsitrusemets on praktiline ja kaunis alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

Signe kodulõhnastaja on valmistatud keskkonnasõbralikust looduslikust taastuvast baasist ja kvaliteetsest eeterlikust õlist luues eheda aroomiteraapilise elamuse.

Lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida aroomipulkade arvu ja pulkade pööramise tihedusega.

Kasutamine

Eemaldage kork ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

OHUTUS:

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib vedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Koostis

Lõhna toob sinuni looduslik sojabaasil valmistatud lõhnaeraldaja. Lõhna ja värvi annavad sidruni, apelsini ja kuuseokka eeterlikud õlid.

INGREDIENTS INCI: Ecological scent carrier, Citrus Limon Peel Oil , Citrus Sinensis Peel Oil, Abies Sibirica Ledeb, limonene*, citral*, geraniol*, linalool* (sisaldub naturaalselt eeterlikus õlis).

 


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


evelin.neltsas

Meeldiv lõhn, püsib kaua

Piret Linnamägi

kõik lõhnastajad head, aga see on lemmik