Eeterlik õli Eukalüpt

Eeterlik õli eukalüpt mõjub värskendavalt.

Eeterlik õli Eukalüpt

Peamine essents:

Eukalüpt

Suurus :

10ml

Hind:

6.55 EUR (L/550€)

6.55

Eukalüpt on Austraaliast pärit puu, mida on nimetatud üheks kasulikumaks puuks maailmas ja mida kasutasid Aborigeenid ravimtaimena. Eeterlik õli Eukalüpt on traditsiooniliselt kasutatud saunaõlina, mõjudes hästi hingamisteedele.

Lõhn

tugev, tervendav ja terav, puiduse alatooniga.

Rahvameditsiinilised näidustused

Mõjub kergendavalt hingamisele. Leevendav vahend putukahammustuste korral. Suurepärane saunaõli. Eukalüpt toimib õhus loodusliku antimikroobse ja mittetoksilise õhuvärskendajana, mis eemaldab keskkonnast baktereid, viirusi ja hallitust.

Aroomiteraapilised omadused

Eukalüpti eeterlik õli hõlbustab hingamist, suurendab lõõgastustunnet, tekitab värskendava tunde, rahustab närvipinget ja muudab meele teravaks.

Kasutamine

Eukalüpt on suurepärane saunaõli. Eeterlik õli sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Koostis

Ingredients INCI: Eucalyptus globulus

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: