Müügitingimused

KUIDAS TELLIDA?

www.signeseebid.ee on internetipood. Internetipoest saab osta kõiki pakutavaid tooteid mugavalt kodust lahkumata või mobiilseadmetes. Et tooteid oleks lihtsam leida, on need paigutatud eraldi tootekataloogidesse. Valige sobivad tooted välja ja lisage virtuaalsesse ostukorvi, määrates ka toote kogus. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises. Internetipoes on võimalik saada täpne ülevaade, millised tooted on hetkel saadaval ja milliseid tooteid on otsas. Kui toodet poes ei ole (või ei ole soovitud kogust) ei saa seda ostukorvi asetada.

Kui olete kõik soovitud esemed ostukorvi lisanud, kontrollige üle valitud tooted, kogused ja hind. Ostukorvis on võimalik kasutada ka sooduskoodi ja kinkekaarti. sooduskoodi või kinkekaardi number sisestage vastavale väljale. Kui kõik on Teile sobiv, liikuge edasi kontaktandmete täitmiseks. Täitke täpselt kõik tärniga täidetud väljad ja valige sobiv kauba kättesaamisviis ja maksmisviis. Enne tellimuse esitamist peate nõustuma ka käesolevate müügitingimustega.

Maksta saab pangalingiga või pangaülekandega.

Pangalingiga tasumise korral valige valikust sobiv pank, ning sooritage makse. Peale makse tasumist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

Peale tellimuse vormistamist kuvatakse ekraanile veelkord lühidalt tellimisinfo. Teile saadetakse tellimuse kinnitus / arve automaatselt tellimuses näidatud e-posti aadressile.

Pangaülekandega tasumise korral kuvatakse peale tellimuse esitamist tasumiseks vajalikud rekvisiidid. Pangaülekannet tehes tuleks märkida selgituste lahtrisse tellimuse number. Tellimuse kinnitus ja arve saadetakse automaatselt tellimuses näidatud e-posti aadressile, misjärel saate selle alusel 7 päeva jooksul tellimuse eest tasuda. Tellimus jõustub ja seda asutakse täitma koheselt peale tellimuse eest tasumist. Tellimus kehtib 7 päeva. Kui selle möödudes pole arvet tasutud, siis eeldame, et soovite tellimusest loobuda ja see kustutatakse.

Kauba paneme teele Kas valitud pakiautomaadilahendusega või kulleriga. Tellimused postitatakse 1-2 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.

Ostetud kaubale on võimalik ise järgi tulla Tallinnas Laki ärikeskusesse Värvi 5 igal tööpäeval 11:00 – 17:00. Kaubale ise järele tulles ei lisandu Teie kaubale kättetoimetuse eest tasu. Tellitud kauba saab kätte igal järgneval neljapäeval.

TELLIMISTINGIMUSED

KEHTIVUS 
Käesolevad tingimused kehtivad Signe Seebid OÜ (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil www.signeseebid.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta, mis sõlmitakse müüja ja ostja vahel nende tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE
Ostja tellimus loetakse sooviks sõlmida kauba ostu-müügi leping. Müüjat loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Ostja saab olla täisealine füüsiline isik, kes omab Eestis püsivat elukohta või juriidiline isik.

HIND JA MAKSEVIIS
E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.
Kauba eest saab tasuda ettemaksuna. Makseviisideks on pangalingid ( Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID) ja pangaülekanne. Peale makse laekumist komplekteerib müüja kauba. Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt müüja hinnakirjale.

TASUMINE KINKEKAARDIGA

Kinkekaart kehtib üks aasta kogu tootevalikule ja transpordile. Kinkekaarti saab kasutada ainult Signe Seebid veebipoes (www.signeseebid.ee) kaupade eest tasumisel. Kinkekaarti ei vahetata rahaks ning maksumuse vahe ei tagastata.

KAUBALE JÄRGI TULEMINE
Ostjal on kaubale võimalik järgi tulla Tallinnas Laki ärikeskusesse Värvi 5  igal neljapäeval 11:00 – 16:00.  Asukoht kaardil. Tellitud kauba saab kätte igal järgneval neljapäeval.

KULLERPAKK
Kullerpaki puhul tuuakse pakk ostjale koju kätte. Kullerteenuse partner on Smartpost kuller. Kullerteenuse hind ei olene paki suurusest ega kaalust, täpset hinda näeb ostja tellimuse vormistamise hetkel. Täpsemalt kullerteenusest siin.

SMARTPOST
SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Tellimust vormistades valib ostja endale sobiva pakiautomaadi. Paki hind ei olene paki suurusest ega kaalust, täpset hinda näeb tellimuse vormistamise hetkel. Postitamise kohta saab lähemalt lugeda siit.

OMNIVA
Omniva pakiautomaadid asuvad erinevates asukohtades üle Eesti. Tellimust vormistades valib ostja endale sobiva pakiautomaadi. Paki hind ei olene paki suurusest ega kaalust, täpset hinda näeb tellimuse vormistamise hetkel. Postitamise kohta saab lähemalt lugeda siit.

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE
Tellitud kaubad edastatakse ostjale postipakiga ostja elukohajärgsesse postiasutusse, kullerpakina koju või lähimasse pakiautomaati. 

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG
Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui toote kättesaadavusega esineb ootamatu probleem, teavitab müüja ostjat. 

TELLIMUSE HOIUSTAMISE TÄHTAEG PAKIAUTOMAADIS

Tellimust hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse tellimus müüjale tagasi. Juhul kui ostja ei lähe tellimusele järgi etteantud tähtaja jooksul, on ostja kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.

OSTJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA
Ostjal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest ostjale. Tellimusest taganemiseks loetakse tellitud kauba tagastamise soovi avaldamisest müüjale nimetatud tähtaja jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab ostja. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Kaubaks loetakse ka kinkekaarti.

MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA
Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel ei olnud selleks käesolevate tingimuste kohaselt õigust.

RAHA TAGASTAMINE
Müüja tagastab ostjale lepingust taganemise korral kauba ja saatmise eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole. Lisaks kuulub tagastamisele kauba tagastamisega seotud postikulu, mis ületab 10 eurot.
 
OMANDIRESERVATSIOON
Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
Isikuandmete töötlemine on kahjastatud meie privaatsuspoliitikas.

LÕPPSÄTTED
Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

TOODETE KASUTAMINE JA OHUTUS

Müüja tagab, et tooteid saab kasutada vastavalt tootja soovitustele (pakendil või kodulehel) nende otstarbe kohaselt tootel märgitud „parim enne“ tähtpäeva saabumiseni. Müüja palub ostjal jälgida tähelepanelikult toodete säilitustingimusi, kuna müüja tooted ei sisalda säilitusaineid ja seetõttu on rohkem mõjutatud välistest mõjudest nagu niiskus, päike ja kõrge temperatuur.

Müüja ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid ja muid ohutusnõudeid või kasutati toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.

Toote kasutamisel arvestage palun enda tervisliku seisundiga, allergiatega ja nahatüübiga. Kui tunnete, et toote kasutamine muudab Teie tervist tavalisest halvemaks lõpetage koheselt toote kasutamine, konsulteerige arstiga ja palun teavitage sellest ka meid.

Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.