Filosoofia

Meie kosmeetika valmib käsitööna

Kõik Signe Seebid valmistatud kosmeetika valmib meie väikeses töökojas käsitööna ja on seetõttu unikaalne.

Me ei kasuta kosmeetika valmistamiseks sisseostetud toodete baase, vaid kõik tooted valmistatakse täielikult kohapeal. Toodete retseptid on valmistatud vana euroopa parimaid praktikaid kasutades ja oma lihtsuses on lõhnade kombinatsioonid olemas olnud juba aastasadu.

Signe Seebid kosmeetika valmib käsitööna

Kasutame toodete valmistamisel ainult looduslikke komponente

Eeterlikud õlid, savid, taimed – kõik on olnud meie esivanemate kosmeetikariiulitel sajandeid ja just neid komponente kasutab kosmeetika valmistamiseks Signe Seebid.

Tõhus kosmeetikatoode ei pea sisaldama suurel hulgal keemilisi ühendeid, vaid õigesti valitud looduslikke komponente. Kui enamik tootjaid värvib ja lõhnastab tooteid loodulikke komponente imiteerides, kasutame meie alati looduses leiduvat. Seetõttu on meie kosmeetikal säilinud kõik lõhnades ja värvides sisalduvad kasulikud ained.

Signe Seebid kasutab toodete valmistamisel ainult looduslikke komponente

Oleme rohkem kui lihtsalt kosmeetikatootja – see on meie elustiil

Signe Seebid on perefirma ja seetõttu on meile oluline jätkusuutlik ning tasakaalustatud areng. Me oleme nõus investeerima kvaliteetsesse toorainesse ja pakendisse ning vahest tähendab see järeleandmist tootmiskogustes ja hinnas, aga mitte kunagi kvaliteedis.

Oma koostööpartnereid valime põhjalikult ja eelistame sarnaste väärtustega ettevõtteid. Oleme oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner ning jagame oma usku ja kogemusi looduskosmeetikast. Oma kompaktse töökojaga arvestame klientide erisoovidega ja pakume teenindust, mida suurettevõtted ei saa endale tihti lubada.

Signe Seebid on rohkem kui lihtsalt kosmeetikatootja – see on meie elustiil

Meile on tähtis keskkond

Signe Seebid pakendab oma kosmeetika võimaluse korral taaskasutatavast materjalist pakendisse. Peamiselt kasutame kosmeetika pakendamiseks klaasi ja taaskasutatavat pappi/paberit.

Oleme alati nõus võtma tagasi kasutatud klaaspakendit ja premeerime oma kliente soodustusega uue toote soetamisel.

Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.