Ärikingitused

ärikingitused naistele

Ärikingitused meilt!

Eestis käsitööna valminud vastutustundlik looduskosmeetika firmakingituste kingikotti. Meilt ärikingitusi tellides saad olla kindel, et liigud loodussõbralikuma äri poole!

Käsitööna valmiv kosmeetika on unikaalne kingitus

Kõik Signe valmistatud kosmeetika valmib meie väikeses töökojas käsitööna ja on seetõttu unikaalne.

Me ei kasuta kosmeetika valmistamiseks sisseostetud toodete baase, vaid kõik tooted valmistatakse täielikult kohapeal. Toodete retseptid on valmistatud vana euroopa parimaid praktikaid kasutades ja oma lihtsuses on lõhnade kombinatsioonid olemas olnud juba aastasadu.

Kasutame kosmeetika valmistamisel ainult looduslikke komponente

Ärikingituste maailmas on kasvanud nõudlus looduslike ning loodustsäästvate tootmismeetodite vastu.

Eeterlikud õlid, savid, taimed – kõik on olnud meie esivanemate kosmeetikariiulitel sajandeid ja just neid komponente kasutame kosmeetika valmistamiseks.

Tõhus kosmeetikatoode ei pea sisaldama suurel hulgal keemilisi ühendeid, vaid õigesti valitud looduslikke komponente. Kui enamik tootjaid värvib ja lõhnastab tooteid loodulikke komponente imiteerides, kasutame meie alati looduses leiduvat. Seetõttu on meie kosmeetikal säilinud kõik lõhnades ja värvides sisalduvad kasulikud ained.

Meile on tähtis keskkond

Signe Seebid pakendab oma kosmeetika võimaluse korral taaskasutatavast materjalist pakendisse. Peamiselt kasutame kosmeetika pakendamiseks klaasi ja taaskasutatavat pappi/paberit.

Teeme sulle personaalse pakkumise

Kui sa ei leia meie kinkekomplektide valikust sobivat, paneme kokku personaalse komplekti. Omame suurt hulka kinketooteid, et koostada sobivad kinkekarbid äripartnerile või töötajale. Nõustame sind kogu protsessi juures ja koostame personaalse pakkumise.

KONTAKT:

Telefon: +372 5553 1334
e-post: info@signeseebid.ee

    ärikingitused meestele

    Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.