Looduslik siidmerekäsn kehapesuks

Siidpehme looduslik pesukäsn kehapesuks!

Looduslik siidmerekäsn kehapesuks

Hind:

16.95 EUR

16.95
Vegan 100% Natural ingredients Eco Friendly Packaging

Peenekoeline looduslik siidmerekäsn kehapesuks on kõige õrnem pesukäsn. Sobib suurepäraselt õrna naha pesemiseks ja väikelaste pesuks. Käsna suurus on 12cm.

Kvaliteetsed merekäsnad puhastavad naha ja eemaldavad surnud naharakud looduslikul viisil. Merikäsn imeb endasse vee ja muutub imepehmeks ja mõnusaks kehapesukäsnaks.

Tänu käsnas sisalduvate kanalikeste süsteemile on käsn isepuhastuv, vastupidav ja kauakestev.

Naturaalsed käsnad on jätkusuutlik viis kasutada looduslikust materjalist kehahooldustooteid, sest käsnad kasvavad tagasi oma keskkonnas väga kiiresti. Käsnad õitsevad ökoloogiliselt veealustel väljadel Vahemeres ja koristatakse keskkonnasõbralikul viisil kaks korda aastas. Käsna jõudmisega meieni on seotud suur hulk käsitööd, muutes iga käsna unikaalseks.

Plastivaba toode ja plastivaba pakend.

 

Kasutamine

Kasta veega märjaks. Merikäsn imeb vee endasse ja muutub pehmeks. Sobib suurepäraselt nõudlikule ja tundlikule nahale. Merikäsn on kergesti läbipestav ning ei kogu endasse ebameeldivaid lõhnu.

Oma imepehmele struktuurile on sobiv ka väikelaste pesuks.

Käsna saab puhastada soolalahusega. Soolalahuse valmistamiseks on vaja 125 g soola, mis on lahustatud 1 liitris vees. Pange käsn soolalahusesse ja laske sellel 24 tundi liguneda.
Seejärel loputage hoolikalt puhta veega.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: