Tahke Šampoon Sidrunhein

Tahke šampoon sidrunhein koos argaaniaõliga annab juustele sära.

Tahke Šampoon Sidrunhein

Peamine essents:

Sidrunhein

Hind:

11.15 EUR (kg/165.83€)

Hinnang:

(10)

11.15
Vegan Eco Friendly Packaging No animal testing

Signe tahke šampoon sidrunhein on mugav ja loodussõbralik alternatiiv vedelele šampoonile. Šampoon sisaldab vitamiinirohket argaaniaõli, mis niisutab ning toidab peanahka ja juukseid. Sidrunheina õli annab juustele värske tsitruselise aroomi ja vähendab kõõma teket.

Tahke šampoon sidrunhein on suunatud inimesele kellel on normaalne peanahk ning juuksed. Argaaniaõli peamisteks omaduseks on niisutusvõime ja A ning E-vitamiini rohkus. Argaaniaõli on antioksüdant, mis sisaldab palju rasvhappeid nagu Omega-9, mis on vajalikud peanaha tervise parandamisel ning nahastressi vähendamisel.

Tahke šampoon on pakendatud mugavasse reisikarpi. Šampooni otsa saamisel on võimalik tellida täitepakk.

Miks kasutada tahket šampooni?

* Vähem plastikut – šampoon ei tule plastikpakendis. Astu mugavalt sammuke plastikuvaba maailma poole.

* Mugav suurus – tahke šampoon mahub pihku ja saad hoida seda igapäevaselt seebialusel

* Kulub vähe – erinevalt pudelšampoonist ei juhtu õnnetusi, kus šampooni tuleb pihku liiga palju tänu ebamugavale pudelile/pumbale. Isegi laps saab ise pea pestud.

* Ei sisalda säilitusaineid – sest neid pole vaja, kuna toode ei sisalda vett.

* Ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid – sest Signe kosmeetika ei sisalda neid kunagi

* Ei sisalda silikoone ega parabeene

Anne & Stiil ilulemmik 2024

Buduaar ilulemmik 2024

Loe meie blogipostitust tahketest šampoonidest siit: Tahked šampoonid või juukseseebid? Mis neil vahet on?

Kasutamine

Tõmba šampoon läbi niiskete juuste ja kätega masseeri pead kuni šampoon moodustab mõnusa vahu. Loputa rohke veega. Pärast pesu pane tahke šampoon seebialusele kuivama.

Koostis

Ingredients INCI: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium lauryl sulfoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Argania Spinosa Kernel Oil, Cetyl Alcohol, Panthenol, Cymbopogon flexuosus leaf oil, Aqua, Linalool* (*sisaldub naturaalselt eeterlikus õlis).

anne&stiil ilulemmik 2024 buduaar ilulemmik 2024

Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


etoomet

Väga mugav kasutada ja imelise lõhnaga. Paksude ja pikemate juuste puhul saab mõnusalt vahule teisel pesukorral. Juuksed jäävad kohevad ja puhtad pikaks ajaks, ja seda ka palsamit kasutamata. Hea toode

Chandaa

Tükike küllust
Tahkete šampoonidega kümblus on uue ajastu luksus. Kuigi Signe Seepide tootevalikus võib navigeerida kinnistel silmadel, pakub tahke šampoon erilise kogemuse. Tükiks pressitud šampooni kasutus on lihne, kiire ja mugav. Mis peamine, juuksed löövad särama ja tervisest hiilgama. Harjumist või innovaatilisust vajab pisikeseks kulumisel väikesteks tükkideks purunemine, kuid see on omapärane kõikidele tahketele šampoonidele.

Signe Seebid on aastaid hoidnud lippu kõrgel kvaliteedi ja loodust toetava mõttelaadiga (ei plastikule ja kemikaalidele), nende tooted on puhtad nii seest kui väljast. Signe Seebid on kaubamärk inimesele, kes endast hoolib. Tootevalikusse lisatud tükišampoon vähendab juuste pesemistihedust. Sidrunheina šampoon superpikkadel juustel, mille igapäevane pesemine ei tule kõne allagi, hoiab esimesest pesukorrast alates juuksed varasemaga võrreldes 2-3 päeva kauem puhtana.

Minu tükišampoonide katsetamine ulatub kahe aastasesse kogemusse. Ühel päeval lihtsalt kadus vannitoa riiulilt tavašampoon ja sisse kolis tükiks pressitud taimemass. Kasutamislihtsus ja kvaliteedi joovastus jättiski riiulile tükišampooni. Signe Seebid on oma juustehooldustootega tänaseks kõhkluseta esikohal.

Kiirenevas elustiilis vajame kestmiseks tükike küllust, mis lubaks endale pühendatud ajal venida laiaks, pakkudes parimat kvaliteeti. „Pigem vähem, aga olgu luksuslik” käib kaasas endast lugupidava inimesega. Pealegi, milleks vedada reisikohvris suuri purke või villida lennukile mahtumiseks vedelat toodet minipudelisse, kui tükišampoon on taskusse pistmiseks ostupäevast valmis.

Signe Seepide tootevalikuga on kerge unustada aja puudus, ent rattalt mahatulek küsib tihti harjumist. Samuti võib tavašampoonilt tükišampoonile tulekuks minna kuu või kolm. Tükišampoon peseb juustest maha soga, mis on aastatega ladestunud. Väljatulek võib olla ebamugav, ent loodustooted nii töötavad: mustus välja ja sirav puhtus asemele.

Puhtuse kättepüüdmisel jagavad aromaatsed loodustooted nii palju aega, et tormata pole enam kuhugi. Kuhu mujale tahta, kui Signe Seepide oaas on end lahti pakkinud?

Maire K

Tundub, et olen lõpuks leidnud sobiva pesuvahendi oma juustele. Väga hea toode!

Anzelika

Kasutan juba aastaid tahket šampooni ja olen proovinud erinevaid kuid see on parim

Reet

Uskumatult suurepärane toode, tõesti❤️ Esimest korda katsetasin tahket šampooni ja tulemus imeline. Juuksed puhtad, siidised ja läikivad ning seda terve nädala. Igastahes vahetan eelmise šampooni vastu välja. Lisaks veel pakendivaba❤️