Küünal Suvehaldjas

Suvehaldjas loob värske kastemärja rohu lõhna.

Küünal Suvehaldjas

Peamised essentsid:

Piparmünt, tsitronella

Suurus :

58h

Hind:

14.95 EUR

14.95

Küünal Suvehaldjas toob koos esimeste varahommikuste päikesekiirtega värske kastemärja rohu lõhna.
Esimesed päiksekiired mõjuvad ka tõrjuvalt putukatele- tsitronella eeterlikku õli on suurepärane putukate peletaja. Piparmündi eeterlik õli loob tuppa või verandale värske ja kerge atmosfääri.

*Valmistatud looduslikust, taastuvast ressursist – sojavahast.

*Lõhna annavad lõhna eeterlikud õlid, seega on säilinud taimele iseloomulikud aroomiteraapilised omadused. Küünlad ei levita kahjulikke sünteetilisi ühendeid.

*Tahid on looduslikust materjalist ning ei sisalda metalle. Seetõttu ei levita küünlad põlemisel mürgiseid ühendeid.

*Küünlad on pakendatud kaunisse klaasist vaasi, millel on suletav kork. Küünla aroom kestab kauem värske. Küünla kustutamine ei tekita tuppa ebameeldivaid lõhnu.

*Pikk põlemisaeg, kuni 58h.

Kasutamine

Lõigake alati taht enne küünla süütamist 1 cm pikkuseks. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Hoidke vaha puhtana tikkudest, tahi tükkidest ja muust prahist, et vältida küünla liigset süttimist. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Küünla kustutamine puhudes põhjustab suitsu. Lämmatage leek korgiga või vajutage taht sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: