Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Jooga

Jooga aroom aitab sul keskenduda oma keha ja vaimu kuulamisele!

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Jooga

Peamised essentsid:

Bergamott, Lavendel, Viiruk

Suurus :

150ml

Hind:

25.45 EUR (L/166.6€)

Hinnang:

(2)

25.45

Võta sisse mugav asend ja lõõgastu – see on sinu aeg. Aroomiteraapilise kodulõhnastaja Jooga aroom aitab sul koondada mõtted ning keskenduda oma keha ja vaimu kuulamisele ning juhendamisele.

Bergamot loob tsitruse aroomiga kerguse, lavendel toob hinge rahu ning viiruk aitab mediteerida ja suhelda kehaga. Viirukit on kasutatud aastatuhandeid spirituaalsete rännakute abilisena.

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Jooga on praktiline ja kaunis alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

Signe kodulõhnastaja on valmistatud keskkonnasõbralikust looduslikust taastuvast baasist ja kvaliteetsest eeterlikust õlist luues eheda aroomiteraapilise elamuse.

Lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida aroomipulkade arvu ja pulkade pööramise tihedusega.

Kasutamine

Eemaldage kork ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

OHUTUS:

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib vedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Koostis

Lõhna toob sinuni looduslik sojabaasil valmistatud lõhnaeraldaja. Lõhna ja värvi annavad bergamoti, lavendli ja viiruki eeterlikud õlid.

INGREDIENTS INCI: Ecological scent carrier, Citrus Bergamia essential oil, Lavandula Angustifolia essential oil, Beswellia Serrata resin oil, citral*, citronellol*, limonene*, linalool* (sisalduvad naturaalselt eeterlikes õlides).


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Noarootsi Kaili

Avasin paki. Vau! Ma olen täiesti sônatu. Ma pole vist kunagi nii ilusat pakendit tootega saanud ja selline klaaspudel. Imeline, päriselt! Lõhn vastab täpselt kirjeldusele ja kannab endast jooga maailma sõnumit. Ma tänan.

Elen

Mulle väga-väga meeldib see lõhn. Keerutan pulki tihti, siis tuleb lõhn rohkem esile. See kulub nii aeglaselt, et jagub kindlasti mitmeks kuuks 🙂