Saunamesi Greip & Savi

Saunamesi on vedel kuld sinu nahale!

Saunamesi Greip & Savi

Peamine essents:

Greip

Suurus :

200g

Hind:

12.15EUR 8.5 EUR (kg/€)

Hinnang:

(3)

8.5

Juba iidsed egiptlased tervitasid mett nahka tervendavates kehahooldusprotseduurides. Väidetavalt kasutas Kleopatra mett ja piima näomaskides. Meel on antimikroobsed omadused (happeline keskkond), seetõttu mesi ei rikne, isegi kui seisab kapis aastaid. Kasutades seda mee superomadust nahahoolduses, vabastavad mee ensüümid looduslikke bakterite hävitajaid; flavonoide, vesinikperoksiidi ja fenoolhapet, tehes nahale tõhusa puhastuse. Lisaks oma antimikroobsetele omadustele on mees kõvasti antioksüdante, mis aitavad nahal oma loomulikule uuenemisele kaasa.

Saunamesi Greip & Savi mõjub värskelt ja tujutõstvalt. Mõnus Eestist korjatud kreemine mahemesi koos kookosega toidab nahka.

See saunamesi sisaldab nahapuhastuseks ideaalset komponenti – roosat savi.  Sool ja savi teevad nahale põhjaliku puhastuse; sool pindmise ja savi sügavpuhastuse, eemaldades mustuse ja rasu.

Saunamesi Greip & Savi ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid. Pakendatud loodussõbralikku pakendisse. Saunamee südameks on mahemesi, mis on korjatud Pärnumaa metsadest ja rabadest

Kasutamine

Sobib kasutamiseks saunas ja vannis. Masseri nahale ja naudi leili, seejärel loputa sooja veega. Nahk ei vaja täiendavat niisutust.

Hoida eemal otsesest päikesest. Säilitada toatemperatuuril.

Koostis

Ingredients INCI: Mel (Mesi)**, Cocos Nucifera (Kookosõli), Sodium Chloride (Meresool), Citrus Paradisi Peel Oil (Greibi eeterlik õli), Montmorillonite, Illite, Kaolin, (Roosa savi), Citral*, Limonene*, Linalool*, *sisaldub naturaalselt eeterlikus õlis, **Organic ingredient (orgaaniline tooraine). Kokku 50% koostisest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Sirli

Tõeliselt mõnus saunamaius!

Sirli

Tõeliselt mõnus saunamaius nahale!

Piret

Tean, et meresool on üsna suure kristalliga. Keha koorimiseks võiks väiksemad kristallid olla. Iseenesest päris põnev toode. Nahk jäi mõnusalt pehme ja ei vajanud kreemitamist pärast sauna . Tsitruseline lõhn on mu lemmik .