Tarneaeg ja transport

Ostetud kauba kättesaamine:

Ostetud kaubale on võimalik ise järgi tulla Tallinnas Laki ärikeskus Värvi 5  igal tööpäeval 11:00 – 17:00.

Asukoht kaardil

Tellitud kauba saab kätte igal järgneval neljapäeval.

Kohale jõudes helista: +372 555 31 334, +372 53543657

Kauba Kohaletoimetamine:
Kauba ostul toimetatakse see Teieni Eesti piires enamasti 3 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Signe Seebid OÜ arveldusarvele.

Kaupa toimetame kohale vastavalt Teie soovile kas:

•    Kullerteenusega
•    Pakiautomaadiga

Kullerteenus:
Kättetoimetamine saajale on kuuel päeval nädalas (E-L). Pakkide kättetoimetamine on väljastamisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. 

Kohaletoimetamise tasu Eesti piires on 5,40 eurot pakk. Paki hind ei sõltu tellija jaoks raskusest ega suurusest.

Pakiautomaadid:
Paki saatmiskulu Omniva puhul on 2,82€, Smartpost puhul 2,52€. Paki hind ei sõltu Tellija jaoks raskusest ega suurusest.
Pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Tellimust vormistades valite loetelust sobiva automaadi.

Paki saabudes saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Seetõttu on vajalik korrektse mobiiltelefoni numbri olemasolu. Selle koodi abil saate paki pakiautomaadist kätte. Kõik on väga lihtne ja pakiautomaadi ekraanil on vajalikud juhendid olemas. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates Teie mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Tellimust hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse tellimus müüjale tagasi. Juhul kui ostja ei lähe tellimusele järgi etteantud tähtaja jooksul, on ostja kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.

Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.