Kodulõhnastaja Veetlus täitepudel

See vallatu aroomiga kodulõhnastaja võrgutab kõik südamed!

Kodulõhnastaja Veetlus täitepudel

Peamine essents:

Ylang-Ylang

Suurus :

100ml

Hind:

14.25EUR 9.97 EUR (L/139.9€)

Hinnang:

(1)

9.97

Lillelõhnaline, võrgutav ja sensuaalne  – See vallatu aroomiga kodulõhnastaja on justkui loodud naise buduaari lõhnastama. Ylang-Ylangi lilleline ja magus aroom mõjub vabastavalt ning suurendab seksuaalenergiat. Idamaades on Ylang-Ylang armastajate sümboliks ning Euroopas läbi aegade kuulsaimate naiste parfüümide südameks.

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Veetlus on praktiline ja kaunis alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

Signe kodulõhnastaja on valmistatud keskkonnasõbralikust looduslikust taastuvast baasist ja kvaliteetsest eeterlikust õlist luues eheda aroomiteraapilise elamuse.

Täitepudel on soodne ja keskkonnasõbralik viis täita oma olemasolevat kodulõhnastajat. Täitepudeliga ei tule kaasa pakendit ega difuuseri pulkasid.

Kasutamine

Eemaldage kork ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 2 kuud.

OHUTUS:

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib vedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Koostis

Lõhna toob sinuni looduslik sojabaasil valmistatud lõhnaeraldaja.  Lõhna ja värvi annab Tlang-Ylang eeterlik õli.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Terje

Väga mõnus lõhn.