Meist

Siit leiate enda vannituppa looduslikku käsitöökosmeetikat. Minu eesmärgiks on pakkuda Teile vanni ja saunamõnusid rikastavaid tooteid, kasutades nende loomisel looduslikke komponente. Kõikide toodete südameks on eeterlikud õlid, mis on olnud inimkonna meditsiinis olulise kohal sajandeid. Käsitöö muudab unikaalseks iga meie seebi või vannisoola, ning seetõttu on see alati ajatu ja luksuslik Sinu öökapil või vannitoas.

Armastusega loodusest

Signe

Signe

Ettevõttest

Signe Seebid OÜ on 2010 aastal loodud Eesti looduskosmeetika tootja. Ettevõte kasutab kosmeetikatoodete ja kodulõhnastajate valmistamiseks kvaliteetseid looduslikke komponente. Lõhnad on pärit looduslikest eeterlikest õlidest ja taimedest. Toote värv on pärit samuti looduslikest allikatest nagu taimedest, oksiididest, mudast, savist, kakaost jne. Signe Seebid tootevalikust leiab; seebid, vannipiimad, vannisoolad, vannivahud, kehakoorijad, kehavõid, kehaõlid, eeterlikud õlid ja küünlad.
Ettevõte hoolib keskkonnast ning vähendades keskkonnamõju, pakendatakse kosmeetika võimaluse korral taaskasutatavatesse ja korduvkasutatavatesse pakkematerjalidesse nagu klaas ja taaskasutatud paber. Ettevõte on Eesti Pakendiringluse organisatsiooni liige.

Kontakt

Telefon: +372 5553 1334
e-post: info@signeseebid.ee
Registrikood: 12023667
Käibemaksukohuslane: EE 101 412733
Aadress: Marmori 46, Aespa küla, Kohila vald, Raplamaa 79705
www.facebook.com/signe.seebid 

www.instagram.com/signe.seebid/

Võta meiega ühendust

    Liitu meie uudiskirjaga ja ole kursis uute toodetega ja heade pakkumistega.