Kehakoorija Apelsin

Efektiivne hooldus ja külluslik niisutus sinu nahale.

Kehakoorija Apelsin

Peamine essents:

Apelsin

Suurus :

200g

Hind:

10.95 EUR (kg/47.5€)

Hinnang:

(10)

10.95

Meie populaarsed kehakoorijad on uuenenud!

Magusa apelsini õli on soojendav, toniseeriv ja parandab jumet. Apelsini eeterlik õli sobib rasusele ja segatüüpi nahale.
Suhkru kehakoorija puhastab põhjalikult nahka. Kehakoorija apelsin suhkrukristallid koorivad mehaaniliselt mustuse ja surnud naharakud. Peale koorimist on nahk meeldivalt niisutatud ja toidetud.

Kehakoorija ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid. Pakendatud loodussõbralikku pakendisse.

Kasutamine

Sobib kasutamiseks saunas, vannis ja dušši all.  Kasuta naha puhastamiseks seebi asemel. Meie kehakoorija on sügavniisutava toimega. Peale kehakoorimist ei vaja nahk täiendavat niisutust kreemiga.

Hoida eemal otsesest päikesest. Säilitada toatemperatuuril.

Koostis

Ingredients INCI (koostis): Sucrose (suhkur), Vitis vinifera (viinamarjaseemneõli), Glycerin (taimne glütseriin), Tocopherol (E-vitamiin), Citrus sinensis essential oil (magusa apelsini eeterlik õli), limonene* (sisaldub naturaalselt eeterlikes õlides).


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Kaire

Super hea koorija! Nahk on selle kasutamise järel nii pehme ning niisutatud. Väga hea lõhn kõigile lisaks 🙂 Kindlasti soovitan kasutada. Mina leidsin omale lemmiku.

kristiotsus

Olen kasutanud erinevaid looduslikke kehakoorijaid ja siiani parim. Lõhn on nagu päris apelsin. Naha jätab ka mõnusalt pehmeks.

Maili

Parim mis iial proovida saanud 💕

Maret

Kasutan iganädalaselt saunas!

Kadi

Mõnusa tekstuuriga kehakoorija, mis teeb täpselt seda milleks ta loodud on! Lõhn on nii õigelt apelsinine, et pärast kasutamist tekib alati apelsinimahla järgi isu. Nahk jääb mõnusalt siidine ja pehme, väga meeldib!