Eeterlik õli Sidrun

Eeterlikud õlid on naturaalsed lõhnaallikad ning rahvameditsiini selgroog.

Eeterlik õli Sidrun

Peamine essents:

Sidrun

Suurus :

10ml

Hind:

6.55 EUR (L/550€)

6.55

Sidrun on hariliku sidrunipuu vili. Sidrunid erinevad teistest puuviljadest suure sidrunhappe sisalduse poolest. Sidrun sisaldab olulisel määral C-vitamiini, mis ületab kahekordselt mandariinide C-vitamiini sisalduse, kuid jääb veidi alla apelsinile. Sidrun on tähtis toidulisand, maitsestaja, samuti limonaadi koostisosa. Limonaad, algselt naturaalne sidrunijook, ongi nime saanud sidrunilt. Eeterlik õli Sidrun mõjub tuju parandajana, toniseerib ja mõjub hästi jumele.

Lõhn

Värske

Rahvameditsiinis hinnatud omadused

Toniseeriv, rohke vitamiinisisaldus mõjub hästi jumele, aitab vähendada iiveldust.

Aroomiteraapilised omadused

Sidruniõli mõjub tuju parandajana.

Kasutamine

Sidruni eeterlik õli sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise kohta lugeda siit.

Koostis

Ingredients INCI: Citrus paradisi fruit oil

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Ei ole soovitav kasutada enne päevitamist.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: