Eeterlik õli Bergamott

Eeterlik õli Bergamott

Peamine essents:

Bergamott

Hind:

6.55 EUR (L/550€)

6.55

Bergamott eeterlik õli on saadud bergamotipuu (tsitruseline) mittesöödavast viljast. Bergamoti nimetus pärineb Itaalias Lombardias asuva Bergamo linna järgi. Just selles linnas hakati maailmas esimesena müüma bergamotiõli. Bergamotiõlist valmistati 17 sajandil esimest korda “bergamotivett”. Umbes samal ajal oli maailma esimese tualettvee (Eau de Cologne) loomisel Kölins üheks komponendiks bergamotiõli. Bergamot on hinnatud lõhnakomponent parfümeerias tänapäevani.

LÕHN

Puuviljane ja magus, sooja vürtsika lille noodiga.

RAHVAMEDITSIINIS HINNATUD OMADUSED

Meelolu parandamine, stressi leevendamine, antiseptiline, spasmolüütiline ja valu leevendav.

AROOMITERAAPILISED OMADUSED

Meelolu parandamine, stressi leevendamine

Kasutamine

Bergamoti eeterlik õli sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise kohta lugeda siit.

Koostis

Ingredients INCI: Citrus Bergamia fruit oil

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Ei ole soovitav kasutada enne päevitamist.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: