Saunamesi Sidrunhein

Saunamesi on vedel kuld sinu nahale!

Saunamesi Sidrunhein

Peamine essents:

Sidrunhein

Suurus :

200g

Hind:

12.15 EUR (kg/€)

12.15

Juba iidsed egiptlased tervitasid mett nahka tervendavates kehahooldusprotseduurides. Väidetavalt kasutas Kleopatra mett ja piima näomaskides. Meel on antimikroobsed omadused (happeline keskkond), seetõttu mesi ei rikne, isegi kui seisab kapis aastaid. Kasutades seda mee superomadust nahahoolduses, vabastavad mee ensüümid looduslikke bakterite hävitajaid; flavonoide, vesinikperoksiidi ja fenoolhapet, tehes nahale tõhusa puhastuse. Lisaks oma antimikroobsetele omadustele on mees kõvasti antioksüdante, mis aitavad nahal oma loomulikule uuenemisele kaasa.

Kodumaine saunamesi sidrunhein on vedel kuld, muutes saunaskäigu eriliseks sündmuseks. Saunamees olev sidrunhein mõjub värskendavalt. Mõnus kreemine Eesti mahemesi koos kookose ja soolaga puhastab, niisutab ja toidab nahka.

Saunamesi ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid. Pakendatud loodussõbralikku pakendisse. Saunamee südameks on mahemesi, mis on korjatud Pärnumaa metsadest ja rabadest.

Kasutamine

Sobib kasutamiseks saunas ja vannis. Masseri nahale ja naudi leili, seejärel loputa sooja veega. Nahk ei vaja täiendavat niisutust.

Hoida eemal otsesest päikesest. Säilitada toatemperatuuril.

Koostis

Ingredients INCI: Mel (Mesi)**, Cocos Nucifera (Kookosõli), Sodium Chloride (Meresool), Cymbopogon flexuosus Leaf Oil (sidrunheina eeterlik õli), Citral*, Limonene*, Linalool* Geraniol*, *sisaldub naturaalselt eeterlikus õlis, **Organic ingredient (orgaaniline tooraine). Kokku 50% koostisest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: