Vilditud lambapiimaseep

Vilditud seep on on nuustik ja seep üheskoos.

Vilditud lambapiimaseep

Peamine essents:

Roos

Suurus:

100g

Hind:

11 EUR (kg/110€)

Toode on hetkel laost otsas

Lambapiimaseebi muudab eriliseks kõrge piimarasva; valkude; kaltsiumi; kaaliumi ja magneesiumi sisaldus, tehes sellest seebist kõige efektiivsema nahka toitva ja niisutava piimaseebi. Vilditud lambapiimaseep sobib ka õrnale nahale. Palmroosi õli annab seebile mõrkja-magusa lillearoomi.

Seep on nõelvilditud käsitööna ja seetõttu on iga seep oma nägu. Kindla kujundi soovi korral kirjutage oma eelistus tellimuse juurde märkuste lahtrisse.

Kasutamine

Vilditud seep on nuustik ja seep üheskoos. Tänu vildiümbrisele kestab seep kauem ja on tõhus nahapuhastaja. Vildiseep on hea kaaslane saunaõhtuks, sest peale sauna saab keha sügavpuhastatud ja niisutatud. Vilt ei anna värvi.

Koostis

Ingredients INCI: Olea Europea (oliivõli), Cocos Nucifera (kookospähkli rasv), Elaeis Guineensis (palmirasv), Brassica Campestris (rapsiseemne õli), Ricinus communis (kastoorõli), Prunus Amygdalus Dulcis (Magusa mandli õli), Sheep milk powder (Lamba piima pulber), cymbopogon martinii essential oil (palmroosi õli), Geraniol*, Linalool*, Farensol*, Citral*, Limonene* (*sisaldub naturaalselt eeterlikes õlides).


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: