Eeterlik õli Ingver

Eeterlik õli ingver annab sulle väe ja enesekindluse!

Eeterlik õli Ingver

Peamine essents:

Ingver

Suurus :

10ml

Hind:

9.1 EUR (L/800€)

9.1

Ingveri eeterlik õli või ingveri juureõli on saadud Zingiber officinale ürdi juurest ehk ingverist. Ingver on pärit Hiinast kuid nüüdseks levinud juba üle Aasia ja isegi Euroopasse. Aroomiteraapias on ingver saanud endale hüüdnime kui väestamise õli, suurendades enesekindlust.

Lõhn

Ingveri eeterliku õli lõhn on värske, vürtsikas ja puine. Ingveri lõhn seguneb hästi tsitruseliste, lille-, vürtsikate ja puiduste aroomidega.

Rahvameditsiinis hinnatud omadused

* Nahahoolduses kasutatuna leevendab punetust, vähendab naha vananemise märke ning taastab naha värvi ja sära. Ingver on antibakteriaalne ja parandab väiksemaid nahakahjustusi.

* Juuksehoolduses aitab ingver kaasa peanaha tervisele, rahustades kuiva nahka ja vähendades  sügelust. Ingver toetab juuste kasvu, stimuleerides ja parandades peanaha vereringet.

* Ingveri eeterlik õli tõhustab kehast toksiinide väljutamist. Sisse hingates puhastab hingamisteid. Mõjub hästi seedimisele, leevendab mao ja soolte ebamugavusi ja suurendab söögiisu. Täiendavalt leevendab ingver valusid ja vähendab põletikku.

Aroomiteraapilised omadused

Eeterlik õli Ingver stimuleerib ja soojendab. Suurendab keskendumisvõimet, vähendab stressi ning vaimse väsimuse tunnet.

Kasutamine

Ingveri eeterlik õli sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Ärge kandke eeterlikke õlisid otse lahtistele haavadele. Ärge kasutage ingveri eeterlikku õli nahal päikese käes või enne randa minekut.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise kohta lugeda siit.

Koostis

Ingredients INCI: Zingiber Officinalis root extract

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Ei ole soovitav kasutada enne päevitamist.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: