Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Veetlus

See vallatu aroomiga kodulõhnastaja võrgutab kõik südamed!

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Veetlus

Peamised essentsid:

Greip, Ylang-Ylang

Suurus :

150ml

Hind:

25.45 EUR (L/166.6€)

Hinnang:

(2)

25.45

Lillelõhnaline, võrgutav ja sensuaalne  – See vallatu aroomiga kodulõhnastaja on justkui loodud naise buduaari lõhnastama. Ylang-Ylangi lilleline ja magus aroom mõjub vabastavalt ning suurendab seksuaalenergiat. Idamaades on Ylang-Ylang armastajate sümboliks ning Euroopas läbi aegade kuulsaimate naiste parfüümide südameks.

Signe kodulõhnastaja Veetlus on praktiline ja kaunis alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

Signe kodulõhnastaja on valmistatud keskkonnasõbralikust looduslikust taastuvast baasist ja kvaliteetsest eeterlikust õlist luues eheda aroomiteraapilise elamuse.

Lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida aroomipulkade arvu ja pulkade pööramise tihedusega.

Kasutamine

Eemaldage kork ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

OHUTUS:

Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib vedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Koostis

Lõhna toob sinuni looduslik sojabaasil valmistatud lõhnaeraldaja. Lõhna ja värvi annavad greibi- ja ylang-ylangi eeterlikud õlid.

INGREDIENTS INCI: Ecological scent carrier, Ylang Ylang essential oil, Benzyl alcohol*, Eugenol*, Iso Eugenol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*,  Farensol*, Geraniol * (*sisaladub naturaalselt eeterlikus õlis).


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Juta

Mõnusa lõhnaga kodulõhnastaja

Kadi

Väga mõnusa lõhnaga kodulõhnastaja. Meeldib, et pulkadega saab lõhna intensiivsust väga edukalt reguleerida. Antud hetkeks olen kasutanud seda kodulõhnastajat 4 kuud ja üle poole on veel alles, samuti pole lõhn kuskile ära haihtunud. Väga hea kingiidee!