Eeterlik õli Geraanium

Roosilõhnaline geraanium loob hea meeleolu.

Eeterlik õli Geraanium

Peamine essents:

Roosgeraanium

Suurus :

10ml

Hind:

9.1 EUR (L/550€)

9.1

Geranium on mitmeaastane põõsas, mis kasvab umbes meetri pikkuseks, on teravate servades sakiliste lehtedega. Õite värv varieerub punasest kuni roosaka valgeni. Geraanium pärineb Lõuna-Aafrikast, Madagaskarilt, Egiptusest ja Marokost. Euroopa riikidesse jõudsid taimed 17. sajandil. Geraaniumiõli kasutamine on teadaolevalt eksisteerinud tuhandeid aastaid ja ulatub egiptuse algusaegadesse. Kõrgklass kasutas seda tavaliselt nahahooldustoodetes ning aroomina ärevuse leevendamiseks. Tänapäeval on geraanium hinnatud parfüümitootjate poolt oma imelise lillelise lõhna tõttu.

Lõhn

Geraaniumil põhiliseks lõhnaks on roos, milles on segunenud tsitronella ja piparmündi noodid.

Rahvameditsiinis hinnatud omadused

* Geraanium hea nahatervise turgutaja. Sobib vananeva, kuiva ja kortsulise naha hoolduseks pinguldades nahka. Lisaks kasutatakse geraaniumi dermatiidi ja akne korral. Soovitame kasutada nahahoolduses geraaniumi õli baasõliga lahjendatult.

* Massažiõlis toimib baasõliga lahjendatult lihasvalude ja krampide leevendajana.

* Geraaniumi õli aitab peletada sääski ja putukaid, lõhnates samal ajal imeliselt.

* Geraaniumi saab kasutada parfüümina.

Aroomiteraapilised omadused

Eeterlik õli geraanium mõjub rahustavalt ja vabastavalt kehale ja meelele.

Kasutamine

Geraaniumi eeterlik õli sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Ärge kandke eeterlikke õlisid otse lahtistele haavadele. Ärge kasutage Geraaniumi eeterlikku õli nahal päikese käes või enne randa minekut.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise kohta lugeda siit.

Koostis

Ingredients INCI: Pelargonium odoratissimum essential oil

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Ei ole soovitav kasutada enne päevitamist.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: