Kinkekomplekt Härrade Hoolitsus

Kinkekomplekt tõelisele Härrale

Kinkekomplekt Härrade Hoolitsus

Peamised essentsid:

Patšuli, Sidrun

Hind:

34.55EUR 27.64 EUR

Hinnang:

(1)

27.64
Vegan Palm Oil Free 100% Natural ingredients Eco Friendly Packaging

Kinkekomplekt Härrade Hoolitsus – tark viis teha väärtuslik kingitus hea hinnaga – huulevõie tuleb tasuta kaasa ning kauni kinkepakendi ja pakkimise pärast ei pea muretsema!

Valitud kinkekomplekt Härrade Hoolitsus sisaldab:

Seep härradele

Härrade seep sobib tavapesuks ning raseerimiseks. Selle seebi muudab eriliseks vulkaaniline savi (bentoniit), mis tagab ideaalse nahalähedase raseerimistulemuse. Peale raseerimist on nahk meeldivalt lõhnastatud, sest sidrun koos patšuliga moodustab traditsioonilise meheliku aroomi.

Kristalldeodorant härradele

Kristallsool ehk maarjajää moodustab nahale keskkonna, mis pärsib lõhna eritavate bakterite kasvu, lastes sinu nahal loomulikult hingata. Sidruniõli toniseerib nahka ning ergutab meeli, patšuli annab nahale kaitse.  Deodorandi aroomid muudavad meeled erksaks – sidrun koos patšuliga on traditsiooniline mehelik aroom.

Näovõie härradele

Näovõie tagab naha igapäevase täiusliku hoolduse. Sidruniõli toniseerib nahka ning ergutab meeli, patšuli annab nahale kaitse. Aaloe rahustab ja uuendab nahka. Jojobaõli muudab naha pehmeks ja parandab naha elastsust ning kookos toidab nahka. Näovõide aroomid muudavad meeled erksaks – sidrun koos patšuliga moodustab traditsioonilise meheliku aroomi.

Huulevõie härradele

Eeterlikud õlid hoolitsevad Sinu naha eest: sidruniõli ergutab meeli, patšuli omab imelist nahka hooldavat ja kaitsvat toimet.
Argaaniaõli peamisteks omaduseks on niisutusvõime ja naha taastusvõime toetamine.  Sheavõi koos mesilasvahaga annab kaitse külma eest ja hoiab huuli lõhenemast.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang:


Maria

Õpin aroomapraktikuks ja tean, et kõik tsitruliste õlid võivad tekitada päikesepõletust, st neid tohib nahale kanda 12h enne päikese kätte minekut.