Eeterlik õli Must Pipar

Eeterlik õli must pipar soojendab ja rahustab!

Eeterlik õli Must Pipar

Peamine essents:

Pipar

Suurus :

10ml

Hind:

9.1 EUR (L/800€)

9.1

Vürtspipar registreeriti esmakordselt umbes 3000 aastat tagasi iidsetes India sanskritikeelsetes tekstides. Tegemist oli India pika pipraga, mis oli ühtlasi India kõige väärtuslikum ekspordi artikkel. Must pipar on üks planeedil enim kasutatavaid vürtse. Pipar on hinnatud ka väljaspool toiduainetööstust, näiteks meditsiinis ja parfümeerias. Eeterlik õli must pipar on viimastel aastakümnetel olnud teadlaste uurimisobjektiks selliste toimete puhul, nagu valude leevendamine, kolesterooli alandamine ja vereringe parandamine.

Lõhn

Eeterlik õli must pipar on tugeva, terava ja vürtsika lõhnaga õli. Omab sarnasusi lõhna poolest nelgiõliga.

Rahvameditsiinis hinnatud omadused

* Nahahoolduses ja massaažis on musta pipra eeterliku õli eriline omadus paikse sooja tunde tekitamine. See teeb pipraõli ideaalseks komponendiks lõõgastavas massaažisegus. Musta pipra eeterlik õli on üks parimaid spasmolüütiliste omadustega looduslikke tooteid, mis on kasulik lihasspasmide ja krampide leevendamiseks. Lisades musta pipra eeterlik õli mõned tilgad baasõlisse, saate luua endale soojendava ja rahustava massaažisegu.

* Musta pipra eeterlik õli sobib suurepäraselt juuste kasvu edendamiseks, sest toetab peanaha verevarustust. Selleks segage musta pipra õli baasõliga ning kandke see juustele ja masseerige peanahka. Peale selle peske juukseid 10-15 minuti pärast külma veega.

* Eeterlik õli must pipar on kasulik seedimisele ja on üks õlidest, mis sobib hästi detox protseduuridesse. Vähendab lihasvaevusi ja spasme, stimuleerib vereringet. Pipraõli kasutatakse ka kinnise nina puhul, sest mõjub hästi hingamisteedele.

Aroomiteraapilised omadused

Aroomiteraapias on pipra eeterlik õli on hinnatud oma rahustava toime poolest, mida iseloomustatakse kui sooja ja vürtsika aroomina.

Kasutamine

Eeterlik õli must pipar sobib lõhnakividele, õhuniisutajatesse ja aroomilampidesse. Vannivette 2-6 tilka. Massaaažiõliks lahjendades kuni 5 tilka 10 ml baasõliga. Sauna leilivette 2-3 tilka. Sobib ka pesu lõhnastamiseks, lisades pesukuivatisse.

Ärge kandke eeterlikke õlisid otse lahtistele haavadele.

Rohkem saab eeterlike õlide kasutamise kohta lugeda siit.

Koostis

Ingredients INCI: Piper nigrum fruit oil

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Ei ole soovitav kasutada enne päevitamist.
Signe Seebid lehel olev informatsioon eeterlike õlide kohta on pärit avalikest allikatest ning viited omaduste ja toimete kohta tulenevad ainult aroomiteraapiast ja rahvameditsiinist ning seetõttu ei saa müüja vastutada info õigsuse eest.


Oled toodet kasutanud?

Palun jäta enda hinnang ja kommentaar:

Hinnang: